Jesteś tutaj: Kategorie Branża alkoholowa Grupa Grabiec Nasza hurtownia powstała w 1989 roku i działa do chwili obecnej.

Grupa Grabiec Nasza hurtownia powstała w 1989 roku i działa do chwili obecnej.

Nasza hurtownia powstała w 1989 roku i działa do chwili obecnej. Przez lata zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie w zakresie sprzedaży alkoholu. Doradzamy zarówno typy, jak i ile wódki lub innych trunków, powinniście Państwo zakupić na organizowaną imprezę. Proponujemy konkurencyjne ceny.

Alkohol od niepamiętnych czasów jest symbolem radości i dobrej zabawy. Idealnie sprawdza się także jako uzupełnienie prezentu na każdą okazję: urodziny, święta czy wesele. W ofercie posiadamy szeroki asortyment alkoholi tj: wódkę, whisky, burbundy, wódki smakowe, wina a także napoje bezalkoholowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową i zapoznanie się z naszą ofertą.Doradzimy, spakujemy, dowieziemy. W przypadku pytań lub wątpliwości chętnie pomożemy. Czekamy na kontakt od Państwa.

Numer telefonu: +48 795 034 090
Strona WWW: grupagrabiec.pl
Adres:  ul. Aleja Parkowa 10
32-660 Chełmek

DOŁĄCZ DO POSORKÓW

Zapraszam Twoją firmę do POSORKÓW ESTRA. Uzupełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i zweryfikujemy Twoją firmę.